Adviesprijs:
{{source.from_price |
novuloKameraExpressPrice}}
{{source.fixed_list_price | novuloKameraExpressPrice}}
{{source.preorder_price | novuloKameraExpressPrice}}
Indicatieprijs*: {{source.fixed_list_price | novuloKameraExpressPrice}}
Actieprijs*:
Bedankt voor het doorgeven van uw gegevens.
Zodra het product weer op op voorraad is nemen we contact met u op.
{{serverState.parameters.error}}
{{serverState.parameters.error_1}}
Bekijk de voorraad van onze 9 winkels Affichez le stock de nos 9 magasins Verfügbarkeit in der Filiale 9 an
winkels in Gratis verzending* Gratis verzending vanaf €100 Gratis verzending vanaf €100
Combideals
Beschrijving
De Dörr Combi TTL flitser Olympus is 2 apparaten in één: een plug-in TTL-flitser, die kan worden uitgebreid tot een macroflitser. Gebruik de hoofdflitser voor elk "normaal" onderwerp. Met een richtgetal tot 34 (ISO 100/50 mm) ben je goed uitgerust voor alle situaties. De flitser is daarom ook ideaal voor snelle snapshots. Na de opname geeft de OK-indicator aan of de hoeveelheid licht voldoende was of dat de opname mogelijk voldoende zou zijn met andere camera-instellingen of een andere opnameafstand.
De kleurtemperatuur van 5500K komt overeen met daglicht. Dit maakt de Combi flitser geschikt voor digitale en analoge fotografie. Met de draaibare reflector voorkom je lichtreflecties en schaduwen door indirect flitsen. Bubbels, witte gezichten en rode ogen behoren tot het verleden. Om ervoor te zorgen dat de belichtingshoek altijd kan worden aangepast aan de ingestelde brandpuntsafstand vanaf 28 mm, heeft de Combiflash een zoomreflector. Als je foto's wilt maken in het close-up- en macrobereik, hoef je alleen de macro-ringflitser op het hoofdapparaat te bevestigen.
Je kunt de macroflitser ook gebruiken met de hoofdflitser. Als het omgevingslicht niet voldoende is voor de autofocus, wordt het AF-hulplicht geactiveerd (afhankelijk van het cameramodel). Geef je de voorkeur aan handmatig scherpstellen in het close-upgebied? Vervolgens kunnen de macroflitsers door stroboscoopschakeling worden omgezet in een helder instellicht. De macroflitser wordt bevestigd aan de filterdraad van de lens. Het heeft 58 en 72 mm aansluitdraden en adapterringen naar 52, 55, 62 en 67 mm. De stroom wordt geleverd door vier AA-batterijen (niet inbegrepen).
Ons inkoopteam is altijd op zoek naar de scherpste deal en zo krijgen wij regelmatig speciale partijen aangeboden, bestaande uit bijvoorbeeld demonstratiemodellen, (klant) retouren, overstock (te veel voorraad), lichte beschadigingen en refurbished (hersteld en weer in prima staat). De producten verkeren altijd in goede staat en zijn door het betreffende merk uitvoerig gecontroleerd voordat ze bij ons binnenkomen.
Reviews
Algemene beoordeling
{{reviews[r._id].experience}}
Laat als eerste een review achter!
Specificaties
question | answer | property_group | explanation | product |
---|---|---|---|---|
Type flitser | Macro flitser | Algemeen | ||
Flitser geschikt voor merk | Olympus/Panasonic | Algemeen | ||
Ingebouwd beeldscherm | Nee | Beeldscherm | ||
TTL | Ja | Besturing | ||
Gewicht (in gram) | 250.00 | Formaat en verpakking | ||
Richtgetal | 34.00 | Technische details |
Alternatieven